Bateria z wyciąganą wylewką do zlewozmywaka granitowego


Jaką baterię kuchenną wybrać?

Osoby, które dotąd nie spotkały się z baterią z wyciąganą wylewką lub użytkowały podobną, lecz słabszej jakości, mają wiele obaw związanych z zakupem takiego modelu baterii kuchennej. Doskonale to rozumiemy. Zalana kuchnia czy przeciekający wąż baterii może skutecznie zniechęcić. Szkoda byłoby jednak aby zrezygnowali Państwo z tak dużej wygody. Jak najbardziej polecamy wybór tego rodzaju baterii ale jak zawsze warto dobrze poznać ofertę sklepów aby wybrać tę, która będzie łatwa w obsłudze, bezpieczna dla naszego domu a przy tym stanowiła jego stylowe uzupełnienie.

W ofercie naszego sklepu internetowego zlewozmywak.pl znajdą Państwo wyłączenie wysokiej jakości bezpieczne baterie z wyciąganą wylewką. Ponad 100 cm wąż umożliwia wygodne obmywanie żywności, samego zlewozmywaka oraz swobodne napełnianie stojącego obok zlewozmywaka garnka. Baterie wyposażone są w wysokiej jakości komponenty, m.in. - głowice ceramiczne firmy CITEC, aeratory NEOPREL czy wężyki podłączeniowe TUCAI. To powoduje, że bateria nie tylko wygląda bardzo estetycznie ale też odpowiednio waży a co najważniejsze zapewnia nam duże bezpieczeństwo w kuchni.

Nasze baterie mają nowoczesne eleganckie kształty, które świetnie pasują do każdej kuchni. Ich dodatkową i niepodważalną zaletą jest idealnie dopasowany kolor do sprzedawanych przez nas zlewozmywaków. Takie zestawienie wraz z dozownikiem na płyn w tym samym kolorze sprawia wrażenie idealnej harmonii i dopracowania kuchni w najmniejszym szczególe.

Połączenie dwóch kolorów w naszych bateriach (koloru zlewozmywaka oraz chromu) powoduje, iż możemy zamontować ją nie tylko ze zlewem granitowym w kolorze korpusu, lecz także ze zlewozmywakiem stalowym a kolor baterii dobrać wtedy do koloru kuchni (frontów, blatów czy innych dodatków). To bardzo ciekawe i efektowne rozwiązanie.

Aktualnie oferujemy Państwu dwa rodzaje baterii kuchennych z wyciąganą wylewką:

BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA EXPANDA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ

To średniej wielkości bateria, która jest odpowiednia do każdego rodzaju zlewozmywaka. Posiada obrotowy korpus, dzięki czemu strumień wody dociera do większości powierzchni komory - bez konieczności wyjmowania wylewki. Ważną cechą baterii Expanda jest jej cicha praca. Według pomiarów kwalifikowana jest do I grupy akustycznej, co oznacza, że jej praca jest niemal niesłyszalna w pomieszczeniach sąsiadujących (to bardzo ważne szczególnie w porze snu innych domowników). Posiada także wysoką klasę przepływu oznaczoną jako A - to zasługa wysokiej jakości komponentów: głowicy, aeratora i wylewki. Bateria objęta jest 3 letnim okresem gwarancji.

Biała bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką Biała bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką.

Beżowa bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką Beżowa bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką

Pustynna bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką Pustynna bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką

Szara bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką Szara bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką

Czarna bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką Czarna bateria kuchenna Expanda z wyciąganą wylewką

BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA TITANUM Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ

Titanum to wysoka ponad trzydziestocentymetrowa bateria kuchenna o prostym nowoczesnym kształcie odwróconej litery L. Również ten model charakteryzuje się cichą pracą (I grupa akustyczna) oraz bardzo małym zużyciem wody, oznaczonym literą A. Dodatkowo w baterii kuchennej Titanum zastosowana została dwustopniowa głowica z funkcją ECO - ograniczająca zużycie wody. To bardzo odpowiedzialne rozwiązanie mające na uwadze ochronę środowiska i naszych finansów.


Bateria kuchenna Titanum z wyciąganą wylewką w kolorze beżowym Bateria kuchenna Titanum z wyciąganą wylewką w kolorze beżowym

Bateria kuchenna Titanum z wyciąganą wylewką w kolorze szarym i czarnym Bateria kuchenna Titanum z wyciąganą wylewką w kolorze szarym i czarnym

Kategorie często odwiedzane w naszym sklepie internetowym: